Głównej zawartości

Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 78,  -86°C   Pojemność 74l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 78 firmy VESTFROST umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -86°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy Nature R, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarka ta jest przyjazna środowisku.

Zamrażarka niskotemperaturowa szafowa

Niskotemperaturowa zamrażarka szafowa Vestfrost VTS 258  -86°C   Pojemność 253l

Szafowa zamrażarka niskotemperaturowa VTS 258 firmy VESTFROST to rzadkie połączenie uproszczonej i optymalnej rozmiarowo konstrukcji z dużą pojemnością i najnowocześniejszą technologią. Na dużym panelu sterowania wyświetlane są zarejestrowane pomiary temperatury, które mogą być skopiowane na komputer poprzez wbudowany w ten panel port USB. Ta zaawansowana technicznie szafa zaalarmuje również użytkownika w przypadku niedomknięcia drzwi, spadku/wzroście temperatury poza ustawione limity a do tego zapewnia 48 godzinne bateryjne podtrzymanie zasilania panelu sterującego.

Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 408,  -86°C Pojemność 383l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 408 frimy VESTFROST umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -86°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy Nature R, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarka ta jest przyjazna środowisku.

 Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 208,  -86°C, Pojemność 198l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 208 firmy VESTFROST umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -86°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy Nature R, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarka ta jest przyjazna środowisku.

Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 308,  -86°C Pojemność 296l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 308 umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -86°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy Nature R, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarka ta jest przyjazna środowisku.