Głównej zawartości

tempmate.®-M1 jest najbardziej intuicyjnym i ekonomicznym rozwiązaniem do monitorowania temperatury wzdłuż całego łańcucha chłodniczego dla przesyłek wrażliwych na temperaturę. Rejestrator temperatury Tempmate.®-M1 jest wykonany w klasie ochrony IP67 (wodoodporny). Automatyczna generacja raportu w postaci pliku PDF !!

Jakość niemieckiej firmy

Rejestrator temperatury serii Alpha T30 to godne zaufania urządzenie kontrolujące temperaturę w czasie transportu i przechowywania substancji wrażliwych na temperaturę. Wyposażony jest w wielofunkcyjny wyświetlacz LCD. Posiada funkcję automatycznego generowania zaszyfrowanych raportów w formacie PDF.

Rejestrator typu pendrive Alpha TH30 to urządzenie kontrolujące wilgotność i temperaturę w czasie transportu i przechowywania substancji wrażliwych na temperaturę. Rejestrator wyposażony jest w wielofunkcyjny wyświetlacz LCD. Automatycznie generuje zaszyfrowane raporty w formacie PDF..

Rejestrator USB serii Tempod MP-X to urządzenie umożliwiające kontrolę temperatury w czasie transportu i przechowywania substancji wrażliwych na temperaturę. Wyposażony jest w wyświetlacz LCD pokazujący stany alarmowe i statystyki. Posiada zewnętrzny czujnik temperatury oraz funkcję automatycznego generowania raportów w formacie PDF..

Rejestrator temperatury suchego lodu typu pendrive Alpha TD80 to godne zaufania urządzenie kontrolujące temperaturę w czasie wysyłki pojemników krio, dostaw suchego lodu i przechowywania substancji wrażliwych na temperaturę. Wyposażony jest w wielofunkcyjny wyświetlacz LCD. Posiada funkcję automatycznego generowania zaszyfrowanych raportów w formacie PDF.

Rejestrator USB serii Tempod MP to urządzenie umożliwiające kontrolę temperatury w czasie transportu i przechowywania substancji wrażliwych na temperaturę. Wyposażony jest w wyświetlacz LCD pokazujący stany alarmowe i statystyki. Posiada funkcję automatycznego generowania raportów w formacie PDF.

Rejestrator temperatury Alpha T50X to godne zaufania urządzenie poprawiające kontrolę temperatury w czasie transportu i przechowywania substancji wrażliwych na temperaturę. Wyposażony jest w zewnętrzny czujnik temperatury oraz wielofunkcyjny wyświetlacz LCD. Posiada funkcję automatycznego generowania zaszyfrowanych raportów w formacie PDF.

Rejestrator USB serii Tempod MP-1 to urządzenie umożliwiające kontrolę temperatury w czasie transportu i przechowywania substancji wrażliwych na temperaturę. Wyposażony jest w wyświetlacz LCD pokazujący stany alarmowe i statystyki.

verigo POD RH Bezprzewodowy rejestrator temperatury i wilgotności Verigo POD RH PA0 zapisuje i bezprzewodowo transmituje informacje do urządzeń mobilnych – nie wymaga kabli ani specjalnych czytników. Współpracuje z urządzeniami wyposażone w system operacyjny iOS™ (iPhone, iPad) lub Android®.

made in USA

Rejestrator USB serii Tempod M1 to urządzenie umożliwiające kontrolę temperatury w czasie transportu i przechowywania substancji wrażliwych na temperaturę. Posiada znacznik – przycisk do zapisu ważnych zdarzeń. Pozwala zachować kontrolę łańcucha chłodniczego.