Głównej zawartości

tempmate.®-M1 jest najbardziej intuicyjnym i ekonomicznym rozwiązaniem do monitorowania temperatury wzdłuż całego łańcucha chłodniczego dla przesyłek wrażliwych na temperaturę. Rejestrator temperatury Tempmate.®-M1 jest wykonany w klasie ochrony IP67 (wodoodporny). Automatyczna generacja raportu w postaci pliku PDF !!

Jakość niemieckiej firmy

Rejestrator USB Tempod 30

Rejestrator USB serii Tempod 30 to urządzenie umożliwiające kontrolę temperatury w czasie transportu i przechowywania substancji wrażliwych na temperaturę. Posiada znacznik – przycisk do zapisu ważnych zdarzeń. Pozwala zachować kontrolę łańcucha chłodniczego.

Rejestrator USB Tempod 50X

Rejestrator USB serii Tempod 50X z zewnętrznym czujnikiem to urządzenie umożliwiające kontrolę temperatury w czasie transportu i przechowywania substancji wrażliwych na temperaturę. Posiada znacznik – przycisk do zapisu ważnych zdarzeń. Pozwala zachować kontrolę łańcucha chłodniczego.

Rejestrator USB Tempod 100X

Rejestrator USB serii Tempod 100X z zewnętrznym czujnikiem temperatury to urządzenie umożliwiające kontrolę temperatury w czasie transportu i przechowywania substancji wrażliwych na temperaturę. Posiada znacznik – przycisk do zapisu ważnych zdarzeń. Pozwala zachować kontrolę łańcucha chłodniczego.

Rejestrator temperatury suchego lodu typu pendrive Alpha TD80 to godne zaufania urządzenie kontrolujące temperaturę w czasie wysyłki pojemników krio, dostaw suchego lodu i przechowywania substancji wrażliwych na temperaturę. Wyposażony jest w wielofunkcyjny wyświetlacz LCD. Posiada funkcję automatycznego generowania zaszyfrowanych raportów w formacie PDF.

Zdjęcie ultra niskotemperaturowego rejestratora temperatury Tempod 200X

Ultra niskotemperaturowy rejestrator USB serii Tempod 200X z zewnętrznym czujnikiem temperatury to urządzenie umożliwiające kontrolę temperatury w czasie transportu i przechowywania substancji wrażliwych na temperaturę. Posiada znacznik – przycisk do zapisu ważnych zdarzeń. Pozwala zachować kontrolę łańcucha chłodniczego.

verigo POD RH Bezprzewodowy rejestrator temperatury i wilgotności Verigo POD RH PA0 zapisuje i bezprzewodowo transmituje informacje do urządzeń mobilnych – nie wymaga kabli ani specjalnych czytników. Współpracuje z urządzeniami wyposażone w system operacyjny iOS™ (iPhone, iPad) lub Android®.

made in USA