Głównej zawartości

Laboratoryjna/medyczna chłodziarka YC-1015L 

Farmaceutyczna witryna chłodząca typu YC-1015L od +2°C do +8°C z szklanymi drzwiami o pojemności 1015l

Laboratoryjna witryna chłodnicza typu YC-1015L powstała z myślą o przechowywaniu lekarstw w aptekach, laboratoriach i szpitalach. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz temperatury, rejestrator temperatury, alarmy dźwiękowe oraz mikroprocesorowy sterownik, który umożliwia ustawienie odpowiedniej temperatury w zakresie od +2°C do +8°C.  Wewnątrz chłodziarki znajdują się półki które można dostosować do odpowiedniej wysokości. Chłodziarka zgodna jest z normą DIN 56345.

 

Laboratoryjna/medyczna chłodziarka YC-525L 

Chłodziarka farmaceutyczna typu YC-525L od +2°C do +8°C z szklanymi drzwiami o pojemności 525l

Laboratoryjna witryna chłodnicza typu YC-525L powstała z myślą o przechowywaniu lekarstw w aptekach, laboratoriach i szpitalach. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz temperatury, rejestrator temperatury, alarmy dźwiękowe oraz mikroprocesorowy sterownik, który umożliwia ustawienie odpowiedniej temperatury w zakresie od +2°C do +8°C.  Wewnątrz chłodziarki znajdują się półki które można dostosować do odpowiedniej wysokości. Chłodziarka zgodna jest z normą DIN 56345.

 

Laboratoryjna/medyczna chłodziarka YC-395L 

Chłodziarka farmaceutyczna typu YC-395L od +2°C do +8°C z szklanymi drzwiami o pojemności 395l

Laboratoryjna witryna chłodnicza typu YC-395L powstała z myślą o przechowywaniu lekarstw w aptekach, laboratoriach i szpitalach. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz temperatury, rejestrator temperatury, alarmy dźwiękowe oraz mikroprocesorowy sterownik, który umożliwia ustawienie odpowiedniej temperatury w zakresie od +2°C do +8°C.  Wewnątrz chłodziarki znajdują się półki które można dostosować do odpowiedniej wysokości. Chłodziarka zgodna jest z normą DIN 56345.

 

Laboratoryjna/medyczna chłodziarka YC-315L 

Chłodziarka farmaceutyczna typu YC-315L od +2°C do +8°C z szklanymi drzwiami o pojemności 315l

Laboratoryjna witryna chłodnicza typu YC-315L powstała z myślą o przechowywaniu lekarstw w aptekach, laboratoriach i szpitalach. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz temperatury, rejestrator temperatury, alarmy dźwiękowe oraz mikroprocesorowy sterownik, który umożliwia ustawienie odpowiedniej temperatury w zakresie od +2°C do +8°C.  Wewnątrz chłodziarki znajdują się półki które można dostosować do odpowiedniej wysokości. Chłodziarka zgodna jest z normą DIN 56345.

 

Laboratoryjna chłodziarka podblatowa lub nablatowa YC-55L 

Podblatowa chłodziarka farmaceutyczna typu YC-55L od +2°C do +8°C z drzwiami szklanymi o pojemności 55l

Chłodziarka farmaceutyczna typu YC-55L powstała z myślą o przechowywaniu lekarstw w aptekach, laboratoriach i szpitalach. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz temperatury, rejestrator temperatury, alarmy dźwiękowe oraz mikroprocesorowy sterownik, który umożliwia ustawienie odpowiedniej temperatury w zakresie od +2°C do +8°C.  Wewnątrz chłodziarki znajdują się półki które można dostosować do odpowiedniej wysokości. Chłodziarka zgodna jest z normą DIN 56345.

 

yc-55l-1.jpg 

Podblatowa chłodziarka farmaceutyczna typu YC-55EL od +2°C do +8°C z pełnymi drzwiami o pojemności 55l

Chłodziarka farmaceutyczna typu YC-55L powstała z myślą o przechowywaniu lekarstw w aptekach, laboratoriach i szpitalach. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz temperatury, rejestrator temperatury, alarmy dźwiękowe oraz mikroprocesorowy sterownik, który umożliwia ustawienie odpowiedniej temperatury w zakresie od +2°C do +8°C.  Wewnątrz chłodziarki znajdują się półki które można dostosować do odpowiedniej wysokości. Chłodziarka zgodna jest z normą DIN 56345.

 

Laboratoryjna/medyczna chłodziarka podblatowa YC-75L 

Podblatowa chłodziarka farmaceutyczna typu YC-75L od +2°C do +8°C z szklanymi drzwiami o pojemności 75l

Chłodziarka farmaceutyczna typu YC-75L powstała z myślą o przechowywaniu lekarstw w aptekach, laboratoriach i szpitalach. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz temperatury, rejestrator temperatury, alarmy dźwiękowe oraz mikroprocesorowy sterownik, który umożliwia ustawienie odpowiedniej temperatury w zakresie od +2°C do +8°C.  Wewnątrz chłodziarki znajdują się półki które można dostosować do odpowiedniej wysokości. Chłodziarka zgodna jest z normą DIN 56345.

 

Podblatowa chłodziarka farmaceutyczna typu YC-130L od +2°C do +8°C, pojemność 130l

Chłodziarka farmaceutyczna typu YC-130L powstała z myślą o przechowywaniu lekarstw w aptekach, laboratoriach i szpitalach. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz temperatury, rejestrator temperatury, alarmy dźwiękowe oraz mikroprocesorowy sterownik, który umożliwia ustawienie odpowiedniej temperatury w zakresie od +2°C do +8°C.  Wewnątrz chłodziarki znajdują się półki które można dostosować do odpowiedniej wysokości. Chłodziarka zgodna jest z normą DIN 56345.

 

Chłodziarka farmaceutyczna AKG/S 397 o zakresie temperatur +2°C do +8°C

Chłodziarka farmaceutyczna typu AKS/G 397 od +2°C do +8°C, pojemność 351l

Chłodziarka farmaceutyczna typu AKS/G 397 powstała z myślą o przechowywaniu lekarstw w aptekach, laboratoriach i szpitalach. Urządzenie jest wyposażone w zewnętrzny cyfrowy wyświetlacz temperatury i posiada w pełni elektroniczny moduł kontroli temperatury umożliwiający ustawienie odpowiedniej temperatury w zakresie od +2°C do +8°C.  Wewnątrz chłodziarki znajdują się wysuwane szuflady (opcja), które można dostosować do odpowiedniej wysokości. Szuflady te dodatkowo podzielone są przegrodami dla wygodnego przechowywania lekarstw.

 

Chłodziarka farmaceutyczna AKG/S 337 o zakresie temperatur +2°C do +8°C

Chłodziarka farmaceutyczna typu AKS/G 337 od +2°C do +8°C, pojemność 288l

Chłodziarka farmaceutyczna typu AKS/G 337 powstała z myślą o przechowywaniu lekarstw w aptekach, laboratoriach i szpitalach. Urządzenie jest wyposażone w zewnętrzny cyfrowy wyświetlacz temperatury i posiada w pełni elektroniczny moduł kontroli temperatury umożliwiający ustawienie odpowiedniej temperatury w zakresie od +2°C do +8°C.  Wewnątrz chłodziarki znajdują się wysuwane szuflady (opcja), które można dostosować do odpowiedniej wysokości. Szuflady te dodatkowo podzielone są przegrodami dla wygodnego przechowywania lekarstw.

 

 

Podblatowa lodówka farmaceutyczna PE307C

Podblatowa lodówka farmaceutyczna PE307C w komplecie z nowym zaawansowanym sterownikiem oraz z wbudowanym zamkiem dla zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony przechowywanych substancji jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania szczepionek.

 

Miniaturowa lodówka farmaceutyczna PE109C

Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od +2°C do +8°C i jest wyposażone w zewnętrzny cyfrowy wyświetlacz, który umożliwia odczyty temperatury bez konieczności otwierania drzwi, co pozwala uniknąć niepotrzebnym zmianom temperatury wewnątrz lodówki. 

 Chłodziarka farmaceutyczna Lec-Medical typu PE102C z drzwiami pełnymi

Chłodziarka farmaceutyczna PE102C,
z drzwiami pełnymi, termoregulacja od +2°C do +8°C, pojemność 41l

Farmaceutyczna chłodziarka firmy Lec-Medical PE102C to przykład unikalnej kombinacji prostoty, najnowocześniejszej stylistyki oraz optymalnego wykorzystania przestrzeni. Chłodziarka zapewnia bezpieczne, niezawodne i energooszczędne utrzymywanie optymalnej temperatury do składowania farmaceutyków w aptekach, szpitalach i innych ośrodkach medycznych. Precyzyjny cyfrowy panel sterowania plus dodatkowy wentylator wspomaga wyrównywanie temperatury na półkach.

 Chłodziarka farmaceutyczna Lec-Medical typu PE102C

Chłodziarka farmaceutyczna PG102C,
z drzwiami szklanymi, termoregulacja od +2°C do +8°C, pojemność 41l

Farmaceutyczna chłodziarka firmy Lec-Medical PG102C to przykład unikalnej kombinacji prostoty, najnowocześniejszej stylistyki oraz optymalnego wykorzystania przestrzeni. Chłodziarka zapewnia bezpieczne, niezawodne i energooszczędne utrzymywanie optymalnej temperatury do składowania farmaceutyków w aptekach, szpitalach i innych ośrodkach medycznych. Precyzyjny cyfrowy panel sterowania plus dodatkowy wentylator wspomaga wyrównywanie temperatury na półkach.

 Chłodziarka farmaceutyczna typu AKG 157

Chłodziarka farmaceutyczna typu AKG 157 od +2°C do +8°C, pojemność 126l

Farmaceutyczna chłodziarka AKG 157 to przykład unikalnej kombinacji prostoty, najnowocześniejszej stylistyki oraz optymalnego wykorzystania przestrzeni. Powstała z myślą o przechowywaniu lekarstw w aptekach, laboratoriach i szpitalach. Nowoczesny panel sterujący, diody LED umieszczone we wnętrzu chłodziarki czy też gładkie metalowe szuflady to tylko niektóre z wielu zalet, które ułatwiają klientowi codzienną pracę.