Głównej zawartości

Przenośna lodówka z zasilaniem bateryjnym do transportu szczepionek, insuliny

Mini lodówka z zasilaniem bateryjnym przeznaczona jest do przechowywania i przewożenia piór insulinowych, penów, leków w postaci fiolek, ampułko-strzykawek, wstrzykiwaczy, aplikatorów wymagających utrzymywania niskiej temperatury. 
Lodówka BC-170A pozwala utrzymywać temperaturę w zakresie 2°C - 8°C (przy temperaturze otoczenia do 20°C). Mini lodówka wyposażona jest w zestaw akumulatorów dzięki któremu potrafi utrzymać wymagany zakres temperatur przez okres do 16 godzin.

Przenośna lodówka z zasilaniem bateryjnym do transportu szczepionek, krwi i substancji medycznych

Przenośna lodówka BC 1500A z zasilaniem bateryjnym

Minilodówka BC-1500A z zasilaniem bateryjnym, stosowana jest do transportu hormonu wzrostu, szczepionek i insuliny. Zapewnia optymalne warunki przechowywania w temperaturze od 2°C do 8°C przez okres do 16 godzin (z dwoma pakietami akumulatorowymi oraz przy temperaturze otoczenia 32°C).
Przenośna lodówka jest zawiera pakiet akumulatorowy, który zasila układ chłodniczy w czasie transportu i dzięki czemu zapewnia odpowiednie utrzymywanie temperatury.
Zastosowany układ termoelektrycznego chłodzenia pozwala uzyskać długi czas pracy na zasilaniu bateryjnym przy zachowaniu niewielkiej masy lodówki, tj 3,5 kg. Lodówka posiada duży wyświetlacz LCD na, którym wyświetlana jest aktualna temperatura panująca w wnętrzu urządzania.