Głównej zawartości

Rrejestrator temperatury z powiadomieniem SMS GSM

Rejestrator temperatury RTF II GSM z funkcją powiadomienia SMS.

Rejestrator temperatury RTF służy do pomiaru i rejestracji temperatury w urządzeniach wymagających takiej kontroli np. chłodniach z substancjami medycznymi (szczepionkami, antybiotykami itp.), hurtowniach farmaceutycznych, chłodniach spożywczych, naczepach chłodniczych w trakcie transportu towarów wymagających stałej kontroli temperatury.

Rejestrator jest szczegónie polecany do monitorowania chłodziarek/ zamrażarek służących do przechowywania cennych leków i szczepionek. Dzięki alarmom w formie SMS otrzymają Państwo na czas informację o przekroczeniu dopuszczalnej temperatury lub zaniku napięcia.

Rrejestrator temperatury z powiadomieniem SMS GSM

Rejestrator temperatury RTFsd II GSM z funkcją powiadomienia SMS i zapisem pomiarów na kartę SD.

Rejestrator temperatury RTFsd II GSM służy do pomiaru i rejestracji temperatury w urządzeniach wymagających takiej kontroli np. chłodniach z substancjami medycznymi (szczepionkami, antybiotykami itp.), hurtowniach farmaceutycznych, chłodniach spożywczych, naczepach chłodniczych w trakcie transportu towarów wymagających stałej kontroli temperatury i dla zachowania łancucha chłodniczego.

  Oprócz lokalnej informacji o temperaturze wyświetlanej na wyświetlaczu LCD, urządzenie wysyła wartość zmierzonej temperatury za pomocą SMS-a na numer telefonu, który „dzwoni” do RTFsd II GSM.

  Ważną funkcją urządzenia jest informowanie o przekroczeniu ustawionych na nim wartości granicznych temperatur, o zaniku napięcia zasilania rejestratora oraz o stanie wejść dwustanowych (do nadzoru np.: zamknięcia drzwi, pracy agregatu itp...). Alarmy są wysyłane w postaci wiadomości SMS na ustawiony numer telefonu. Rejestrator może także dla ważnych obiektów kontrolowanych generować sygnał dzwonienia na ustawione numery telefonów.

Podkategorie

TempSen Tempod rejestratory serii są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić użytkownikom dokładne pomiary temperatury w szerokiej gamie zastosowań, od transportu, dostawy suchego lodu, krio pojemników do lodówek oraz w laboratoriach i magazynach.

Rejestratory Tempod to połączenie wiodących technologii i innowacyjnych technologii, które umożliwiają niezawodne i precyzyjne monitorowanie krytycznych parametrów temperaturowo wilgotnościowych. TempSen Tempod to szybki i bezpieczny eksport danych dzięki z automatycznie generowanych i zaszyfrowanych raportach w formacie PDF.

Tempod rejestratory posiadają również łatwy w użyciu sposób konfiguracji za pomocą złącza USB, ponadto Tempod także obsługuje konfigurację przez Internet bez dodatkowego oprogramowania (online).

Doskonale sprawdzają się jako pewne urządzenie do monitorowania zimnego łańcuch dostaw. Szyfrowane raporty PDF zawierają informacje o urządzeniu, podsumowanie zapisanych danych, informacje o alarmach i kompletny wykres w czasie transportu dostarczając zintegrowanego podglądu przebiegu całego monitoringu.

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD oferuje wszystkie kluczowe informacje (takie jak aktualne odczyty, status alarmu, statystyki historii, wskaźniki zdarzeń, czas poza zakresem), aby za pomocą kilku kliknięć pomóc użytkownikom dokonać natychmiastowej decyzji co do odbioru lub odrzucenia przesyłki.