Głównej zawartości

 Skrzyniowa niskotemperaturowa zamrażarka DW-HW668 do -86 stopni

Skrzyniowa niskotemperaturowa zamrażarka DW-HW668  -86°C   Pojemność 668l

Skrzyniowa zamrażarka niskotemperaturowa DW-HW668 to wyjątkowa wydajna i energooszczędna połączona z najnowocześniejszą technologią. Zastosowano sprężarka o wysokiej wydajności. Bardzo cicha praca zapewniająca przyjemne użytkowanie.

 Skrzyniowa niskotemperaturowa zamrażarka DW-HW138HC do -86 stopni

Skrzyniowa niskotemperaturowa zamrażarka DW-HW328  -86°C   Pojemność 328l

Skrzyniowa zamrażarka niskotemperaturowa DW-HW328 to wyjątkowa wydajna i energooszczędna połączona z najnowocześniejszą technologią. Zastosowano sprężarka o wysokiej wydajności. Bardzo cicha praca zapewniająca przyjemne użytkowanie.

 Skrzyniowa niskotemperaturowa zamrażarka DW-HW138HC do -86 stopni

Skrzyniowa niskotemperaturowa zamrażarka DW-HW138  -86°C   Pojemność 138l

Skrzyniowa zamrażarka niskotemperaturowa DW-HW138 to wyjątkowa wydajna i energooszczędna połączona z najnowocześniejszą technologią. Zastosowano sprężarka o wysokiej wydajności. Bardzo cicha praca zapewniająca przyjemne użytkowanie.

 Miniaturowa niskotemperaturowa zamrażarka DW-HW50 do -86 stopni

Miniaturowa niskotemperaturowa zamrażarka DW-HW50  -86°C   Pojemność 50l

Skrzyniowa zamrażarka niskotemperaturowa DW-HW50 to wyjątkowa wydajna i energooszczędna połączona z najnowocześniejszą technologią. Zastosowano wysokiej jakości mieszankę czynnika chłodniczego bez freonu i sprężarkę Secop (Danfoss) idealnie zmniejszając poziom hałasu i zachowując stabilną pracę przy chłodzeniu przy -86°C

Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 78,  -86°C   Pojemność 74l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 78 firmy VESTFROST umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -86°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy Nature R, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarka ta jest przyjazna środowisku.

Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 408,  -86°C Pojemność 383l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 408 frimy VESTFROST umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -86°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy Nature R, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarka ta jest przyjazna środowisku.

 Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 208,  -86°C, Pojemność 198l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 208 firmy VESTFROST umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -86°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy Nature R, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarka ta jest przyjazna środowisku.

Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 308,  -86°C Pojemność 296l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 308 umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -86°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy Nature R, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarka ta jest przyjazna środowisku.