Głównej zawartości

Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 407,  -60°C, pojemność 383l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 407 firmy VESTFROST umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -60°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy Nature R, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarka ta jest przyjazna środowisku.

 

Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 547,  -60°C, pojemność 495l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 547 firmy VESTFROST umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -60°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy Nature R, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarka ta jest przyjazna środowisku.

 

Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 307,  -60°C, pojemność 296l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 307 firmy VESTFROST umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -60°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy Nature R, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarka ta jest przyjazna środowisku.

Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 147,  -60°C, pojemność 140l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 147 firmy VESTFROST umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -60°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy Nature R, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarka ta jest przyjazna środowisku.

 

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 75,  -60°C, pojemność 74l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 75 firmy VESTFROST umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -60°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy Nature R, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarka ta jest przyjazna środowisku.