Głównej zawartości

Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 546,  -45°C, pojemność 495l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 546 firmy VESTFROST umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -45°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy R404a, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarki te są przyjazne środowisku.

 

Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 406,  -45°C, pojemność 383l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 406 firmy VESTFROST umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -45°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy R404a, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarki te są przyjazne środowisku.

 

Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 306,  -45°C, pojemność 296l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 306 firmy VESTFROST umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -45°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy R404a, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarki te są przyjazne środowisku.

 

Zamrażarka niskotemperaturowa SKRZYNIOWA

Niskotemperaturowa zamrażarka VT 146,  -45°C, pojemność 140l

Niskotemperaturowa skrzyniowa zamrażarka VT 146 firmy VESTFROST umożliwia utrzymywanie temperatury w zakresie sięgającym aż do -45°C. Najwyższa stabilność, niezawodność, prostota użytkowania i łatwość utrzymywania w czystości czynią te zamrażarki idealnymi rozwiązaniami dla laboratoriów i szpitali. Czynnik chłodniczy R404a, izolacja z cyklopentanu połączona z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że zamrażarki te są przyjazne środowisku.