Głównej zawartości

Jesteśmy producentem rejestratorów temperatury serii RTF z powiadomieniem GSM, mających szerokie zastosowanie w przemyśle medycznym, teleinformatycznym (IT), transportowym.

Z naszych rejestratorów temperatury korzystają instytucje państwowe, takie jak Stacje Sanitarno – Epidemiologiczne, instytuty przemysłu organicznego, szpitale, publiczne zakłady opieki zdrowotnej, niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej.

W przemyśle teleinformatycznym rejestratory z powiadomieniem GSM za pośrednictwem wiadomości SMS znalazły zastosowanie do nadzoru parametrów klimatycznych serwerowni.

Na początku 2012 roku nasza firma stała się bezpośrednim importerem i autoryzowany dystrybutorem wysokiej klasy przenośnych lodówek z zasilaniem bateryjnym firmy Dison, przeznaczonych do transportu medycznego (szczepionki, insulina, hormony).
Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny mini lodówek firmy Dison.

Od roku 2013 jesteśmy głównym importerem produktów firmy Tempsen. Firma Tempsen produkuje przenośne wielorazowe oraz jednorazowe rejestratory temperatury wykorzystywane w przemyśle transportowym, medycznym oraz spożywczym.

Od początku roku 2013 jesteśmy bezpośrednim importerem urządzeń chłodniczych Duńskiej firmy Vestfrost, która ma w ofercie szafy chłodnicze i zamrażarki niskotemperaturowe stosowane w przemyśle medycznym, farmaceutycznym i spożywczym.

Od roku 2015 jesteśmy bezpośrednim importerem urządzeń chłodniczych Angielskiej firmy Lec-Medical, która ma w ofercie szafy i witryny chłodnicze i zamrażarki niskotemperaturowe stosowane w przemyśle medycznym, farmaceutycznym i spożywczym. Firma Lec-Medical produkuje szafy chłodnicze certyfikowane na zgodność z dyrektywą ATEX, które są zgodnie z wymaganiami dyrektywy 94/9/EC w odniesieniu do norm EN13463-1:2009, EN13463-5:2011 i EN1127 również do konkretnych wymagań EN60079-0 i EN60079-11. Gdzie ich wewnętrzne komory chłodziarek są zaklasyfikowane do strefy 2 kategorii 3 przy zamkniętych drzwiach.

Jesteśmy twórcami programów użytkowych, między innymi oprogramowania "Lakiernia Proszkowa" do zarządzania lakiernią proszkową, SolarManager oraz WordMaat.

Za cel stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów, zaopatrywanie ich w produkty ze wszech miar spełniające ich oczekiwania.

Masz jakieś pytania, nadal się wahasz, nie jesteś pewien, czy to, co tu przeczytałeś to prawda - zadzwoń, może rozmowa z jednym z naszych specjalistów przekona Cię ostatecznie!

Tel +48 600 52 60 66